About usSupplo logo

S láskou pro gastro

Supplo je místo, kde gastro podnikatelé nakoupí zásoby nápojů do svých podniků, pořídí čerstvé suroviny od okolních farmářů a najdou oporu pro řešení každodenních starostí.

Dlouholeté zkušenosti a vášeň pro obor jsme promíchali s kapkou touhy po změně a inovaci. A tak vzniklo Supplo – e-shop Kofoly pro gastro podnikatele.

Láskyplná péče Kofoly dodala naší vizi tradici a taky potřebu chránit to, co je důležité – přírodu a lokální ekonomiku.

Respekt k přírodě nám koluje v žilách

Propojujeme gastro podniky s farmáři přímo v regionu, abychom zamezili zbytečně dlouhému putování surovin. Podporujeme tak i ty nejmenší farmáře, kteří svou práci dělají poctivě. Uvědomujeme si, že když se daří jim, daří se přírodě i nám.

Jak plníme naši vizi

Klenice

Jsme e-shop nápojů Kofoly

Zásobujeme gastro podniky tradičními značkami nápojů, jejichž chuť je prověřená desítkami let. Na našem e-shopu podnikatelé nakoupí všechny nápoje Kofoly Československo, jako jsou Kofola, Top Topic, džusy Rauch, Royal Crown Cola a další.

Nakoupit nápoje

Jsme online tržiště

Propojujeme farmáře a výrobce s gastro podniky. Věříme, že ty nejlepší suroviny se dají sehnat hned za rohem. Proto u nás gastro podnikatelé pořídí sezónní zeleninu a ovoce, maso, ryby, drogerii i gastro vybavení od prodejců do 30 km od podniku.

Zobrazit produkty
Farmář
Lidé v restauraci

Jsme partner pro gastro

Chceme, aby se gastru dařilo a proto jsme vytvořili Supplo služby. Jsou klíčem k řešení nejčastějších problémů gastro podnikatelů – od zdravější marže, přes spokojený personál až po havárii vody v podniku.

Prohlédnout služby

Klíčové hodnoty , na kterých Supplo stojí

Ovoce ikona

Lokálnost a prověřený původ

Protože znát svého farmáře a původ produktů je k nezaplacení. Podporujeme lokální ekonomiku a věříme, že kvalita by měla vždy vítězit nad kvantitou. Za všechny naše farmáře dáme ruku do ohně.

Peníze ikona

Kvalitní výrobky do gastra za férové ceny

protože z kvalitních zdrojů vznikají jídla vařená s láskou, která hostům chutnají. Věříme, že restauratéři si zaslouží kvalitní suroviny za dostupné ceny. A farmáři zase férovou odměnu.

Recyklace ikona

Šetrnost k přírodě

protože milujeme přírodu. Myslíme na životní prostředí a vybíráme si takové partnery, kteří to mají stejně. Udržitelnost šíříme dál mezi gastro podnikatele a farmáře – skrz blogové články a služby našich partnerů.

Recyklace ikona

Tradice a inovativnost

protože stavíme na tradici, ale míříme k inovaci. Respektujeme zavedené podniky a jejich osvědčené principy fungování. Zároveň jim ale chceme ukázat, jak podnik provozovat ještě snadněji, efektivněji a s nižšími náklady.

Jsme Supplo – e-shop Kofoly pro gastro podnikatele

Zásobujeme restaurace nápoji od Kofoly a podporujeme lokální farmáře i udržitelnost.

Zjistit více
Kofola logoSupplo logo

Kdo jsme

Zdeněk Sabela

Zdeněk Sabela

CEO, Praha

Zodpovídám za to, že naše služby a produkty jsou navrženy tak, aby co nejvíce vyhovovaly požadavkům a očekáváním našich B2B zákazníků a partnerů.

Michal Dolejš

Michal Dolejš

Manažer Supplo služeb, Praha

Vybírám z trhu zajímavé služby pro gastronomii a s pomocí našich zákazníků je třídím na našem webu.

Adéla Stolínová

Adéla Stolínová

Datový analytik, Ostrava

Zajišťuji, aby naše rozhodnutí byla podložena důkladným průzkumem dat a odpovídala aktuálním potřebám našich zákazníků.

Ondřej Šimeček

Ondřej Šimeček

Product owner, Opava

Starám se o produktový rozvoj Suppla. Nové funkce, design, to vše jde za mnou.

Radana Mikolajkova

Radana Mikolajkova

Manažerka Supplo Market, Ostrava

Zajišťuji hladký průběh od akvizice po spuštění prodejců na Supplo Market.

Jak šel čas se Supplo

 1. 2021

  Myšlenka Suppla

  Spolu s vizí Kofoly o udržitelnějším podnikání vzniká prvotní myšlenka Suppla. Naše plány jsou obří. Chceme přerůst existující e-shop s nápoji a stát se zároveň místem, kde si gastro podnikatel pořídí produkty od nejbližšího farmáře a taky místem, kam si přijde pro radu.

 2. 2023

  Spuštění Suppla v dalších třech zemích

  První verze Suppla se spouští i v Česku, Slovensku a Chorvatsku. I tady funguje jen jako vylepšený e-shop nápojů Kofoly, ale už brzy budou gastro podnikatelům dostupné i další služby.

 3. 2024

  První farmáři a prodejci v Česku

  Hurá, máme na Supplo Marketu prvních 10 farmářů v pražském okruhu. Trvalo to, protože všechny pečlivě prověřujeme. Domlouváme další spolupráce a co nevidět odstartujeme prodej i v dalších regionech.

  Vylepšený e-shop

  Chceme, aby všechno fungovalo, jak má. Proto důkladně zkoumáme, jak Supplo zákazníkům slouží, testujeme všechny funkce a krok po kroku je vylepšujeme.

  Supplo služby

  Chystáme spuštění něčeho velkého. Na jednom místě najdou gastro podnikatelé řešení svých nejčastějších problémů, objektivní srovnání dostupných produktů a služeb na trhu i kontakty k nezaplacení.

Důležitá gastro témata podrobně rozebíráme tady: